Krejt-kah-pak

Ish-Presidentja Jahjaga reagon ndaj dënimit të një gruaje në Ferizaj

Atifete Jahjaga, ish-Presidente e Republikës së Kosovës ka reagur në lidhje me mënyrën se si funksionon drejtësia në vend dhe si gjykohën gratë e si burrat për të njëjtat vepra.

Ajo këtë reagim e ka bërë përmes rrjetit social Facebook.

Lexoni deklaratën e saj të plotë më poshtë.

About the author

Grazeta

Grazeta

Add Comment

Click here to post a comment